2023 de Facebook Marketplace Dropshipping Nasil Yapilir ? #ebaydropshipping #facebookdropshipping

Hoş geldin! Ben Akın Yılmaz ve size Facebook’ta stoksuz satış yapmaya nasıl başlayacağınızı anlatmak için buradayım.

Dropshipping, dünya çapında yüz milyonlarca insanın çevrimiçi para kazanmasını sağlayan inanılmaz derecede popüler bir e-ticaret modelidir. Kârlı bir çevrimiçi iş kurmanın kolay ve düşük maliyetli bir yolu ve girişimciler arasında giderek daha popüler hale geliyor.

Bugünün videosunda size Facebook’ta stoksuz satış yapmaya nasıl başlayacağınızı göstereceğim. Stoksuz satış için en iyi ürünleri nasıl bulacağınız, bunları nereden temin edeceğiniz ve mağazanızı nasıl kuracağınız da dahil olmak üzere, sürecin başından sonuna kadar size yol göstereceğim.

Bu, milyoner olmaya giden binlerce insanla paylaştığım kursun aynısı. Dolayısıyla, çevrimiçi para kazanmanın basit ve kanıtlanmış bir yolunu arıyorsanız, Facebook’ta stoksuz satış tam olarak aradığınız şey olabilir.

Bu videonun sonunda, kendi stoksuz satış işinize başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Öyleyse dalalım!

Her şeyden önce, mağazanızı kurmanız gerekecek. İlk adım, ürün satmak için kullanacağımız platform olan Shopify’da bir hesaba kaydolmaktır. Her şeyi ayarladıktan sonra, stoklanacak ürünleri aramaya başlamanın zamanı geldi.

AliExpress, Oberlo ve geleneksel toptancılar dahil olmak üzere ürünleri tedarik edebileceğiniz tonlarca yer var. Tüm bu platformların kendi avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle karar vermeden önce işletmeniz için hangisinin en iyi olduğunu araştırdığınızdan emin olun.

Mağazanızda iyi bir ürün yelpazesine sahip olduğunuzda, yeni işletmenizi Facebook’ta pazarlamaya başlama zamanı. Doğrudan mağazanıza bağlantı veren reklamlar oluşturabilir veya ürünlerinizin fotoğraflarını ve açıklamalarını içeren gönderiler oluşturabilirsiniz.

Bu kadar! Artık Facebook’ta stoksuz satış yapmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi biliyorsunuz. Unutmayın, başarının anahtarı, insanların ilgilendiği ürünleri bulmak ve mükemmel müşteri hizmeti sunmaktır. Bu ipuçlarını göz önünde bulundurarak, Facebook’ta stoksuz satıştan büyük bir gelir elde etmemeniz için hiçbir neden yok.

İzlediğiniz için teşekkürler! Facebook’ta stoksuz satış hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz kursuma göz atmayı unutmayın. Tekrar teşekkürler ve işinizde iyi şanslar!

Dm : https://www.instagram.com/reel/CmuBfq5Jpul/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir