Course Content
2: Hadi Ebay Hesap Kurulumunu Yapalım! (Copy 3)
Manuel Dropshipping Yöntemim Neden Dropshipping İşinizde Yazılım Kullanmaktan Çok Daha Etkili: 1. Manuel Dropshipping, Dropship'in En Basit Yoludur! eBay dropshipping'in olduğu gibi zaten bir öğrenme eğrisi var, ancak gerçekten basit bir iş modeli olması gerekiyordu, peki neden ihtiyacınız olmayan tüm bu yazılımlar ve araçlarla onu karmaşıklaştırıyorsunuz? Benim yöntemimle, stoksuz satış yazılımının yapabileceği her şeyi (aslında hiçbirini kullanmadan) nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz, böylece işleri basit ve çok daha etkili tutabilirsiniz!
0/12
5.Kurs Modülü 4: Ürün Listeleme ve Optimizasyon (Copy 3)
eBay'de bir stoksuz satış mağazası kurmak çok zor değil. Bu modülde Akin , mağazanızı diğerlerinden ayıracak uzman ipuçlarını paylaşıyor. Hangi yaygın hatalardan kaçınmanız gerektiğini ve mağazanızın ürün bilgilerini ve görüntülerini nasıl optimize edeceğinizi öğrenin.
0/18
7.Kurs Modülü 6: Müşterileriniz Herseyinizdir (Copy 3)
Müşterilerinizle konuşurken nasıl davranmanız gerektiğini tam olarak öğrenin. İadeleri ve iptalleri yönetme konusunda rahat hissedin. Egitmeniniz Olarak Ben size coğrafi sınırlamalar olmadığını gösteriyor - Çinli bir tedarikçi kullanırken Amerikalı yada Ingiltereli müşterilerinizi memnun edin!
0/7
2 🔘 Ebay Wholesale Satis 2023 (Copy 3)
0/22
3🟢 Ebay Stealth Hesap Açılımı için Yapılması Gerekenler (Copy 3)
0/30
Kargo ve Lojistik (Copy 3)
0/1
6 🔵 ETSY İLE E-TİCARETİ YENİDEN KEŞFEDİN (Copy 3)
0/1
Bölüm 2:Etsy Hesap Açmak ve Mağaza Kurmak (Copy 3)
0/2
Bölüm 3: Etsy Payments Ödeme Yöntemi (Copy 3)
0/1
İngiltere üzerinden VPN alma ve açma (Copy 3)
0/1
Ürün Gönderimi, İadeler ve Tüyolar (YENİ) (Copy 3)
0/1
16 🔻Youtube 2023 (Copy 3)
Bölüm 2: Daha Fazla Görüntüleme Almanıza Yardımcı Olacak Genel YouTube İpuçları Bölüm 3: Sıralama Faktörleri Bölüm 4: Kanal Büyümesi İçin Yorum Yapma Bölüm 5: Kanalinizi Saglikli  Tutma   Bölüm 6: Video Optimization   Bölüm 7: YouTube Kanalınızı Büyütmek için Daha Fazla İpucu Bölüm 8: Yardimci Bilgiler ( Sistem  aciklari ) Bölüm 9: Profesyonel Küçük Resim Nasıl Yapılır Bölüm 10: YouTube Videolarınızdan Para Kazanmanın Birçok Yolu Var Bölüm 11: Daha Fazla Görüntüleme Bölüm 12: Daha Fazla Para Kazanmak Bölüm 13: Daha Fazla Para Kazanmak İçin Aynı Videolarla Mini Kurslar Oluşturmak Bölüm 14: Ekstra Para Kazanmak İçin Videolarınızı IGTV Bölüm 15: Ekstra Para Kazanmak ve Videolarınızı Güçlendirmek için Videolarınızı Bir Bloga Nasıl Gönderirsiniz Bölüm 16: Ayrıca Videolarınızı Ses Dosyalarına Dönüştürebilir ve Podcast Olarak Yükleyebilirsiniz Bölüm 17: Amazon Prime Video'da Aynı Videolarla Nasıl Daha Fazla Para Kazanılır Bölüm 18: Shotcut ile Videolarınızı Nasıl Düzenlersiniz Bölüm 19: Videolarınızı Nasıl Düzenlersiniz Bölüm 20:  YouTube Kanalı (Pazarlama, Büyüme ve Gelir)
0/2
🌟En Güncel Milyoner Özel Eğitim (23 Eğitim 1 Pakette )🌟 Sınırlı Sayıda Bu Fiyatta. (Copy 3)
0% Complete

You were not leaving your cart just like that, right?

Enter your details below to save your shopping cart for later. And, who knows, maybe we will even send you a sweet discount code :)