1.Başlangıç Hayatını Değiştirmek Üzeresin

Egitime Genel Bakis02:49
Bizlere Nereden ulasabilirsiniz ?03:07
Is Modellerini Taniyalim Ona Gore Ticarete Baslayalim06:50
Basaricaksin06:20
Sikca Sorulan Sorulariniz Icin04:40

2: Hadi Ebay Hesap Kurulumunu Yapalım!
Manuel Dropshipping Yöntemim Neden Dropshipping İşinizde Yazılım Kullanmaktan Çok Daha Etkili: 1. Manuel Dropshipping, Dropship'in En Basit Yoludur! eBay dropshipping'in olduğu gibi zaten bir öğrenme eğrisi var, ancak gerçekten basit bir iş modeli olması gerekiyordu, peki neden ihtiyacınız olmayan tüm bu yazılımlar ve araçlarla onu karmaşıklaştırıyorsunuz? Benim yöntemimle, stoksuz satış yazılımının yapabileceği her şeyi (aslında hiçbirini kullanmadan) nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz, böylece işleri basit ve çok daha etkili tutabilirsiniz!

3.Hesap Oluşturma
Bu, kursun en gösterişli kısmı değil, ancak eBay mağazanızı doğru şekilde nasıl kuracağınızı bilmek çok önemlidir.

4.Kurs Modülü 3: Karlı Ürünler Nasıl Bulunur
Profesyonellerimiz, stoksuz satış ürünlerini seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda size rehberlik ediyor. Nakliye sürelerinden fiyatlandırmaya kadar, ürününüzün iyi satıp satmayacağına karar verecek birçok faktör vardır.

5.Kurs Modülü 4: Ürün Listeleme ve Optimizasyon
eBay'de bir stoksuz satış mağazası kurmak çok zor değil. Bu modülde Akin , mağazanızı diğerlerinden ayıracak uzman ipuçlarını paylaşıyor. Hangi yaygın hatalardan kaçınmanız gerektiğini ve mağazanızın ürün bilgilerini ve görüntülerini nasıl optimize edeceğinizi öğrenin.

6.Kurs Modülü 5: Siparişin Tamamlanması
Sipariş aldınız mı? Bravo :) Egitmeniniz Ben Akin Bu Bolumde eBay sipariş süreciyle ilgili her şeyi size göstericem . Siparişlerinizi ve takip numaralarınızı manuel ve otomatik olarak nasıl işleyeceğinizi öğrenin.

7.Kurs Modülü 6: Müşterileriniz Herseyinizdir
Müşterilerinizle konuşurken nasıl davranmanız gerektiğini tam olarak öğrenin. İadeleri ve iptalleri yönetme konusunda rahat hissedin. Egitmeniniz Olarak Ben size coğrafi sınırlamalar olmadığını gösteriyor - Çinli bir tedarikçi kullanırken Amerikalı yada Ingiltereli müşterilerinizi memnun edin!

8 . Kurs Modülü : Bilinmesi Gereken Diğer Önemli Şeyler
eBay satış limitlerinizi yönetmekten Payoneer kullanmaya ve para çekmeye kadar, eBay dropshipper olarak başarılı olmak için bilmeniz gereken en önemli şeyler burada.

9. Liquidation Arbitrage Sayfalari

10. Extra Bilgiler Pro Saticilar Icin

11.Retail Wholesale Toptancilar

12 .Ebay Stealth Hesap Açılımı için Yapılması Gerekenler

13.Sizler icin Tum Dunya Toptancilari

14. Butun Yazilimlar ve Islemleri

Telegram Grubu Sikca Sorulan Sorular

Canli Yayinlar

Dunyadaki Butun Ebay Egitimlerini Sizler Icin Aliyorum ( Paraniz Cebinizde Kalsin )