Bir Milyon Pound Kazanmak İçin Bir Yıl Harcadım (Ne Kadar Kazandım)

Bu videoda, geçen yılı başarmak için harcadığım şeyi paylaşıyorum: milyoner olmak. Bu arayışa 2018 yılının Ocak ayında başladım ve sefil bir şekilde başarısız oldum. Ancak, öğrenme deneyimi paha biçilemezdi ve umarım hatalarımdan ders alabilirsin.

Önümüzdeki bir veya iki yıl içinde bir milyon dolar kazanmayı düşünüyorsanız, bu video tam size göre! Bu videoda milyoner olmaya çalışırken yaptığım tüm hataları sizlerle paylaşacağım. Ayrıca yol boyunca öğrendiğim bazı ipuçlarını ve tavsiyeleri paylaşacağım. Yeni başlayan veya deneyimli bir multimilyoner olun, umarım bu videoyu faydalı bulursunuz!

Bu, bir yıldır nasıl bir milyon pound biriktirmeye çalıştığımı anlatan bir video. Ne kadar para harcadığımdan ve o milyon poundu biriktirmenin ne kadar sürdüğünden bahsediyorum. Bir milyon lirayı nasıl biriktireceğinize dair bir video arıyorsanız, o zaman bu video tam size göre!

Size amacıma ulaşmak için kullandığım yöntemleri ve kararlıysanız aynısını nasıl yapabileceğinizi anlatıyorum.

Sadece bir yıl içinde milyoner olmak istiyorsanız, bu video tam size göre! Bu videoda, sadece bir yılda hedefime ulaşmak için kullandığım tüm ipuçlarını ve teknikleri sizinle paylaşacağım. Sıkı çalışma ve özveriden akıllı finansal planlamaya kadar, kısa sürede milyoner olmanız için ihtiyacınız olan her şeyi size göstereceğim!

Eger Sende Hayatinda Bir seylerin Degismesini Istiyorsan Harakete Gec ve Lutfen Benimle iletisime Gecmekten Cekinme . Orada Gorusuruz

00:00 intro
00:02 Ebay Dropshipping
00:04 Amazon Dropshipping
00:05 Etsy Dropshipping
00:08 Amazon Merch
00:10 Shopify Dropshipping
00:12 Internetten Para Kazanmak
00:13 Amazon Fba
00:14 Amazon Kindle
00:20 Print On Demand
00:22 Amazon Audiobook

12 yıl süren ve dünya çapında 173 ülkede 1 milyonun üzerinde öğrencimle atıldığım bu E-Ticaret serüvenimde öğrendiklerimi en iyi şekilde sizinle paylaşmaya çalışıyorum.
Gerekli çabayı , gücünüz , yaratıcılığınız ve idealleriniz ile birlikte harekete geçirip pes etmezseniz olur.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Bu kanalda yapılan kazanç ve gelir tabloları sadece tahminidir. Bu gelir düzeylerini elde edeceğinizin garantisi yoktur ve kazanç ve gelir tablolarının kişiden kişiye farklılık gösterme riskini kabul etmektesiniz ve bu teknikleri izlerseniz hiçbir şey kazanamazsınız.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Bu kanalda, ebayde en çok satan ürünlerden veya basit ebay başlangıç püf noktalarından çevrimiçi para kazanma hakkında çeşitli konular hakkında konuşuyorum. 9-5 işimden ebay dropshipping ile başlayarak muhasebeci olarak bırakabildim. Hem eBay hem de Shopifydaki E-ticaret işim aracılığıyla 7 haneden fazla satış rakamı yaparak ebay milyoneri olabildim ve ebay motivasyonu ve ebay bayi ipuçları ve püf noktaları sağlamayı hedefliyorum. E-ticaret işinizi eBayde amazon etsy ve Shopifyda, veya eBay ve Shopify Dropshipping yaparak büyütmeye başlamak istiyorsanız, abone olunacak kanal budur. Her hafta internetten para kazanmayla ilgili en önemli konular ve internetten pasif gelir elde etmeye başlamak için ihtiyacınız olan önemli ipuçlarının çoğuyla ilgili videolar yayınlıyorum. Bu kanalda ele alınan ana konular, internetten satılacak kazanan ürünlerin nasıl bulunacağı, internetten para kazanmak için google reklamlarının nasıl kullanılacağı ve hem eBayde hem de Shopifyda para kazanmaya nasıl başlanacağıdır.

Bu video aşağıdakilerle ilgili konuları içerir:
dropshipping 2022, dropshipping, Shopify 2022, yeni başlayanlar için dropshipping, Yeni başlayanlar için Shopify dropshipping, Yeni başlayanlar için Shopify, yeni başlayanlar için shopify öğreticisi, Dropshipping Business, dropshipping işine nasıl başlanır, Shopify dropshipping işine nasıl başlanır, yeni başlayanlar için Shopify kılavuzu dropshipping business,Akin Yilmaz, Okyanusi , Akinbaba, Trackerfast, dropship nasıl Shopify,shopify dropshipping 2022,shopify dropshipping, Shopify dropshipping, Shopify başlangıç kılavuzu, dropship nasıl Shopify kılavuzu, Shopify stoksuz satış kılavuzu, Shopify kılavuzu,ac hampton, Shopify yardımı,nasıl 2022de shopifyda stoksuz satış yapmaya başlamak, Shopify satışları, Shopify satış kılavuzu, Shopifyda nasıl para kazanılır, Shopifyda yeniden satış yapmak, Shopifyda nasıl satış yapılır, Shopifyda ne satılır, Shopifyda satış, üzerinde satış yaparak para kazanma Shopify, Shopifyda satışa başlama, Shopifyda satışa nasıl başlanır, Shopifyda satış için yeni başlayanlar kılavuzu, Shopifyda neler satılır, Shopify&amazonda başlar, Ebayde nasıl ürün satılır shopify, adım adım Shopify, Shopify kılavuzu,shopify ile dropshipping, bir dropshipping mağazası nasıl başlatılır,shopify dropshipping mağazası, Shopify mağazası, Shopify ipuçları,shopify dropshipping eğitimi, Shopify eğitimi,

İzlediğiniz için teşekkürler – gerçekten minnettarım 🙂
Beğen yorum yap ve abone ol!

Bu sistemi ogrenmek icin : https://okyanusi.com/
Benimle Arkadas olmak icin : https://www.instagram.com/okyanusiakinyilmaz/

#ebaydropshipping #amazondropshipping #shopifydropshipping

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir